Başlıklarda Özetlerde İçeriğin Tamamı

Başkan Zolan’dan Dünya Engelliler Günü mesajı 03.12.2021
3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak engellilere yönelik her alanda pozitif ayrımcılık yapmaya devam ettiklerini söyledi.
Engelsiz bir dünya için 02.12.2021
Denizli'de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolu dolu kutlanacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Denizli Valiliği işbirliğinde engellilerin yaşam standartlarının iyileştirilmesi ve engellilere yönelik toplumsal farkındalığın artırılması adına "Engelsiz bir dünya için" sloganıyla birçok etkinlik düzenlenecek.
Büyükşehir'den personeline motivasyon eğitimi 02.12.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi, stratejik birimlerinde çalışan personellerine yönelik motivasyon eğitimi düzenlendi. Eğitimde motivasyonun önündeki en büyük engelin olumsuz düşünceler olduğu vurgulandı.
Büyükşehir’in EKPSS hazırlık kursları başladı 01.12.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (EKPSS) hazırlanan engelli kursiyerlere yönelik ücretsiz eğitim ve kitap desteği başlattı.
Muhtelif mahallelerde su kesintisi 01.12.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ'nin 2 Aralık'ta içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeni ile Saraylar, İlbade, Muratdede ve Sırakapılar mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır.
Trafik kurallarını eğlenerek öğreniyorlar 30.11.2021
Denizli'de hizmete açıldığı ilk günden beri çocuklara trafik krallarını eğlenerek öğreten Denizli Büyükşehir Belediyesi Trafik Eğitim Parkı, yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
Büyükşehir'in altın kızları durdurulamıyor 29.11.2021
Denizli Büyükşehir Belediyespor Karate Takımı sporcuları Damla Su Türemen, Peri Koyuncu, Aslı Başak Pehlivan’dan oluşan Genç Kızlar Karate Kata Milli Takımı, Avrupa'nın ardından bir şampiyonlukta Balkanlar'dan aldı.
Büyükşehir dertlere derman oluyor 29.11.2021
Denizli'de binlerce süt üreticisinin yararlanacağı süt analiz laboratuvarı kuran Denizli Büyükşehir Belediyesi, üreticileri büyük bir dertten kurtardı. Denizli Süt Üreticileri Birliği'nde hizmet vermeye başlayan laboratuvar ile ek desteklemelerden faydalanması kolaylaşan Denizlili süt üreticileri süt kalite analizlerini şehir dışında yaptırmaktan da kurtuldu.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr